רשימת חברי הסיעה למועצת העיר

ציפי ברנד

ציפי ברנד כיהנה כסגנית ראש העירייה בקדנציה האחרונה וחברת מועצת עיריית תל אביב יפו מזה עשור.
במסגרת תפקידיה בעירייה היתה ממונה על עיר עולם, תאגיד הפיתוח הכלכלי והתיירות של ת״א יפו, וממונה על קידומן של המשפחות הצעירות בעיר, הקהילה והחינוך לגיל הרך.

בתקופת כהונתה, ברנד הובילה תוכנית אסטרטגית עירונית לנטילת אחריות על גיל הרך והובילה להקמת אגף עירוני חדש. היא קידמה הרחבה של מדיניות ושירותים למשפחות בעיר. יוזמותיה כללו מכרזים לגני ילדים בשטחים עירוניים, הוזלה של שכר לימוד ב״גני מכרז״, פיקוח על מחירים בקיוסקים ועסקים של העירייה וכו.

כיושבת ראש הוועדה לשוויון מגדרי, ברנד הובילה להוצאת מועדוני חשפנות מהעיר ויזמה תוכנית אסטרטגית לקידום שוויון מגדרי. היא כיהנה בהנהלת עיריית תל אביב-יפו, בוועדת הכספים ובוועדה המקומית לתכנון ובנייה. בקדנציה הראשונה שלה כחברת מועצה, היא כיהנה כיושבת ראש ועדת הביקורת העירונית.

ברנד עמדה בראש הארגון "גן זה לא מחסן" שהוביל לשינוי מדיניות ארצית בנוגע לתקני כח אדם בגני ילדים. במקביל היא פעלה לשמירה על קו החוף של תל אביב במסגרת התנגדויות לבניית כיכר אתרים.

לברנד הישגים בינלאומיים: בין פרסיה ניתן למנות את פרסי האמי והמגנוליה היוקרתיים, וכן מלגת נימן מאוניברסיטת הרווארד המיועדת לעיתונאים בעלי הישגים יוצאי דופן.

במשך למעלה מ-20 שנה ברנד עבדה בתקשורת ובקולנוע. היא הייתה חלק מצוות ההקמה של חדשות 12, עבדה שם בתפקידי עריכה, כתבות והפקה. כמו כן היא הגישה תוכנית ושמשה כפרשנית פוליטית בערוץ 13. בעבר אף עבדה ברשת CBS.

ברנד שירתה כקצינה ביחידה 8200 של צה"ל. היא בעלת תואר ראשון במשפטים ובתקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

תא"ל (מיל) ד"ר רועי אלקבץ

בן 55, נשוי+4, מתגורר ברמת אביב ג׳.
קצין בדרגת תת-אלוף במילואים בצה"ל. 

גויס ל-100 ימי מילואים כראש מטה פיקוד דרום במלחמת חרבות ברזל.

דוקטור למשפטים, בתפקידו האחרון שימש כמפקד עוצבת אדום, חבר מועצת העיר תל אביב-יפו מטעם יש עתיד, איש עסקים ויזם, סגן יו"ר קק"ל וראש מטה תל אביב של מפלגת יש עתיד. 
אלקבץ מקדיש את פעילותו הציבורית לקידום תחום ההתחדשות ודיור מתוקף תפקידו כיו"ר הוועדה להתחדשות עירונית, כחבר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.
במסגרת עשייתו הציבורית ממלא אלקבץ מספר תפקידים בהתנדבות: סגן יו"ר קק"ל (מיולי 2021), חבר הנהלה וחבר בוועדת הכספים בקק"ל, וכן דירקטור במספר תאגידים עירוניים בתל אביב: היכלי הספורט בע"מ, ויובל חינוך בע"מ.

עו״ד גיא אבנר

בן 40, רווק, מתגורר בלב העיר.
שירת ביחידה ללוחמה בטרור ובדובדבן. 
בעל תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים. 
הקים מספר מיזמים טכנולוגים בתחומי התיירות. כיום שותף מנהל של תחום הנדל״ן והפמלי אופיס בקוקרמן ושות׳ בית השקעות. 
מקום אהוב בעיר: קאנטרי קהילתי שלי ברח׳ חשמונאים.

⁠נוי אלראי שניצר

בת 34, נשואה + 2, מתגוררת בגני שרונה.
בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני בממשל ודיפלומטיה מאוניברסיטת רייכמן ומקימת פורום הבוגרות של האוניברסיטה.
עובדת יותר מעשור בפוליטיקה הישראלית, מילאה שלל תפקידים בלשכת שר האוצר, שר החוץ, לשכת ראש הממשלה ולשכת ראש האופוזיציה. ממקימי מפלגת יש עתיד בראשות יאיר לפיד.
מקום אהוב בעיר: כיכר הבימה

שחר לוי

בן 37, נשוי + כלבה, מתגורר בנווה שאנן
קצין אג״ם באוגדת 99.
יזם בתחום הקולינריה, בעלים ושף של מספר מהמסעדות המצליחות בעיר. 
פועל רבות לקידום העסקים בעיר ולמען הקהילה הגאה. 
מקום אהוב בעיר: קפה שובך.

אבי גרייניק

בן 52, נשוי + ילד, מתגורר בכיכר המדינה
שחקן, מוזיקאי ואיש תרבות ישראלי.
התרבות עושה את תל אביב- יפו והיא חלק בלתי נפרד מהעיר. לצד המקצוע שהוא מאוד אוהב, הוא מבין היום יותר מתמיד להשפיע גם בזירה הזו, צריך לקפוץ ראש לזירה הפוליטית. 
מקום אהוב בעיר: חוף פרישמן. 

עו״ד מיכאלה לוין שמיר

בת 35 לנצח, נשואה + 2, מתגוררת בצפון החדש.
עלתה מסנט פטרסבורג ובתל אביב-יפו מצאה בית. רוב חיה עסקה בתחום עסקי מסחרי, בתפקידי ניהול בכירים של חברות גדולות. כיום היא סמנכ״לית של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים בר״ג. לאורך החיים תמיד הייתה פעילה חברתית. אחת המייסדות וחברת אסיפה של עמותת לובי המיליון- שדולה הפועלת לקידום אינטרסים וצרכים של ישראלים דוברי רוסית, הייתה קול משמעותי בשינוי השיח החברתי והפוליטי בנושאי חוסר שיוויון חברתי- כלכלי, ממלכתי דתי ותרבותי עבור המגזר שלנו. במקביל מיכאלה מקדמת את השיוון המגדרי בישראל כחברת ועד מנהל של שדולת הנשים בישראל.
מקום אהוב בעיר: לכל תקופה בחיים יש את המקומות שלה בתא, מבחינתי זה הפיקוק- הבר השכונתי המיתולוגי, גינת דובנוב בה אני מגדלת את ילדי, תיאטרון הבימה וחופי הים הרבים שאני אוהבת לגוון ביניהם.

מאיר אליאל רבינוביץ

בן 47, נשוי + 2, מתגורר בשפירא
פעיל חברתי וחבר קהילת הלהט"ב, נלחם כבר שנים רבות למען קידום זכויותיהם של תושבי דרום העיר. 
מייסד עמוד הפייסבוק "דרום תל אביב בקריז" שפעל להעלאת המודעות לבעיית הביטחון האישי בשכונות.
פעיל למען פינוי התחנה המרכזית וממגישי עתירת תושבי נווה שאנן לבג"ץ בהקשר לאכיפת החוק הסלקטיבית בשכונה על ידי העירייה והמשטרה. 
מאמין כי הנושאים החשובים והבוערים ביותר לטיפול בדרום העיר הם המלחמה בפשיעה ושיפור מצב הביטחון האישי ברחובות, מציאת מתווה הוגן שיביא סוף לסאגת התחנה המרכזית המזהמת שיהיה מקובל לטובת כלל שכונות דרום העיר, והנושא השלישי – צמצום הפערים העצומים בהשקעה בין צפון העיר לדרומה שאפיינו במשך שנים את עיריית תל אביב-יפו.
מקום אהוב בעיר: קפה שפירא שנמצא ממש ליד הבית שלי. קפה שפירא הוא הרבה מעבר ל"בית קפה" – זהו מוסד.

⁠פאר לי שחר

בת 71, נשואה + 3, סבתא לארבע נכדות, מתגוררת בכוכב הצפון
עיתונאית ופעילת שלום. חברה בועד המרכזי של מפקדים למען בטחון ישראל ובצוות ההיגוי של פורום ארגוני השלום
מובילת שידורי ״משדרות שלום״ בתנועת נשים עושות שלום
חברה בוועד המנהל את מדרשת אדם- מדרשה לזכויות האדם שהוקמה לאחר רצח אמיל גרינצוויג
פעילה למען קידום זכויות האוכלוסיה הותיקה בעיר ומרכזת מטה 60 + מפלגת יש עתיד.
זוכת פרס אומץ במאבק למען שוויון חברתי ולוחמת נגד שחיתות.

מקום אהוב בעיר: חוף הצוק